İçeriğe geç

Akbet61 – Akbet Giriş – Akbet61.com Güncel Giriş Adresi

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

Akbet61 sitesinin Güncel Adresi belli olmuştur. Akbet60 BTK tarafından Kapatılmıştır. Yeni Güncel adresi Akbet61.com Güncel Giriş Adresine Girmek isteyenler. Akbet61 üzerinden giriş sağlayabilirler.

Yine sizlerin karşısına BetConstruct alt yapısını kullanan ve insanların akıllarında ki o büyük soru işaretini acaba gidere bilecek mi ? dediğimiz bir yeni bet sitesi ile karşınızdayız. Site tam anlamı ile olumlu olumsuz yorumlar yapamadığımız ancak yine de bu alt yapıdan ötürü bir soru işareti doğuran bir sitedir. Yayın hayatına giriş yaptığında 2017 sonuna doğru olmuştur.

İnsanlar hem alt yapıdan hem de yeni sitelere karşı olan tutumundan ötürü çok fazla üye çekememiştir. Yine de bir üye topluluğu barındıran bu site de sistem ne kadar hızlı olduğunu iddaa etse de bizler için hep bir sorun oluştura bilecek site olarak aklımızda kalmıştır. Aynı alt yapıyı kullanıp ta diğer sitelerde oluşan sorunlar bu siteye de sıçramış durumda ve devamı burada olacak gibi bir algı vardır. Bizler siteyi incelediğimiz taktir de aynı sorunların habercisi olacak bir sessizlik gördük sitede.

Canlı desteğin tam anlamı ile doğru ve tatmin ede bilecek cevaplar vermemesi. Kaçamak cevaplar ile çözüm araması veya farklı destek ekibi çalışanına yönlendirmesi gibi bir çok sorunla karşılaştığımız bu sistem de dilerseniz biraz sizler de inceledikten sonra oynaya bilir veya farklı sitelere yönlen dire  bilirsiniz.  Akbet bahis sitesi insanların akıllarında ki o soruyu acaba gidere bilecek mi ? Bizler de bu durum ile karşılaştığımız taktir de sizlere en şeffaf şekilde bilgilendirme yapacağımızdan hiç bir kuşkunuz olmasın. Akbet sitesi yayın hayatına şu anlık sessiz sedasız devam etse de ya kapanıp gidecek siteler arasına girecek yada bir çıkış gözlemektedir. Bunun cevabını bizler değil tabi ki de site yönetimi verecektir.

Sistem bir çok açıdan üyelerine kolaylık sağlamadığı için insanlar bu tarz siteler de çok fazla kalmıyor ve yeni siteler aramaktadır. Sitemizde yeni siteler ve mevcut güvenilir siteler bulunmakta o yazılarımızı da okuyarak bizlere destek ola bilirsiniz.

Akbet güvenilir mi ?

sorusunun cevabını yukarı da verdik. Elimizden geldiğince bilinçli ve şeffaf olmaya çalıştık. Sizler de bu yazımızdan sonra farklı siteler arıyorsanız sitemiz üzerinden araştıra bilir ve en doğru siteyi sizler kendiniz için seçebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir